Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Мобільний оператор lifecell запускає акцію до Дня державного прапора та Дня незалежності України

24 Серпня

За умовами акції у період з 23 по 25 серпня 2022 року кожен індивідуальний абонент lifecell зможе замовити 5 ГБ мобільного інтернету лише за 0,01 грн.
Використати ці гігабайти можна буде протягом 5 днів після замовлення. Акційні гігабайти будуть списуватися з рахунку в першу чергу, перед звичайними тарифними гігабайтами.
Скористатися акційною пропозицією можна на сайті www.lifecell.ua або через USSDкод: *431*21#. Повні умови акції за посиланням. Дізнатися про інші нарахування оператора lifecell в Україні та за кордоном можна на сайті.
 
***
lifecell — український телекомунікаційний оператор, що надає послуги мобільного зв’язку та передачі даних на базі швидкісного інтернету. Компанія розвиває інноваційну екосистему телекомунікаційної галузі, втілюючи проєкти, спрямовані на розвиток «розумного міста», «розумного регіону», покращення безпеки громадян і розбудови мереж IoT (інтернету речей).
Діджитал-оператор lifecell пропонує зручні та вигідні тарифи та послуги для користувачів розумних пристроїв. До цифрового портфоліо компанії входять: багатофункціональний месенджер BiP, захищене хмарне сховище lifebox, мобільний платіжний сервіс, застосунки TV+, lifecell music тощо.
Станом на кінець 2 кв. 2022 року активна 3-місячна абонентська база lifecell склала 8,4 млн користувачів.
lifecell належить Turkcell — найбільшому турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Акції Turkcell котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE) та турецькій фондовій біржі Borsa Istanbul (BIST).
Сайт: www.lifecell.ua

Деталі

Дата:
24 Серпня
Тип Подія: