Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Молодіжний аналітичний форум, онлайн на платформі Zoom

2 Березня, 09:45

(2-3 березня) До участі запрошено молодь, що цікавиться питаннями державотворення та права. Учасники заходу прослухають мінілекції від провідних експертів ЦППР, у групах напрацюють власне бачення розвитку та впровадження реформ, дізнаються про можливості громадської участі та перспективи для молоді у сфері аналітики. Найактивніші учасники та учасниці отримають сувеніри на пам’ять.

Спікери: Ігор Коліушко – голова правління ЦППР; Євген Школьний – експерт ЦППР; Ірина Бойко – експертка Мережі UPLAN; Юлія Кириченко – членкиня правління ЦППР; Роман Куйбіда – член правління ЦППР. Захід організовує Центр політико-правових реформ та Громадська мережа публічного права та адміністрації UPLAN у межах Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Реєстрація до 25 лютого – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxXA1byP2HSEq151D6IB9d48VAAyJYw20zqiJEY-QFM1b6ug/viewform  На вказану ел. скриньку 26 лютого надійде лист з програмою заходу та Zoom-посиланням. Довідки: k.ditchuk@pravo.org.ua, (066) 714-51-83

Деталі

Дата:
2 Березня
Час:
09:45
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн