Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

МХП здивує новим рекордом України

9 Жовтня, 16:00

Вперше в історії України 120 кухарів створять 130-ти метрову шаурму та безкоштовно пригостять усіх гостей свята понад 400 повноцінних порцій шаурми.

На Контрактовій площі в Києві ТМ DonerМаркет планує встановити рекорд «Найбільша шаурма в Україні». Відвідайте фестиваль MadeinUkraineта станьте частиною незабутньої події.

Для відвідувачів також будуть виступи, цікаві фотозони, конкурси та призи, а головне —можливість стати свідком встановлення рекорду та продегустувати рекордну шаурму. Бренд-кухарі DonerМаркет працювали над створенням смачної фірмової рецептури, що порадує кожного яскравим смаком вже знаного продукту. Тільки високоякісні інгредієнти, що відбиралися під час сліпих дегустацій в лабораторії сенсорного аналізу Кулінарного центру МХП, а головне — м’ясо від знаного бренду «Наша Ряба», є запорукою насиченого неповторного смаку страв та безпечності їх споживання.

DonerМаркет —нове ім’я українського фаст-фуду: понад 30 торгових точок по всій території України гостинно зустрічають гостей найважливішим — смачним меню. Традиційні та фірмові рецептури, що розроблені найкращими бренд-шефами України, роблять з кожного обіду свято, створюють бажання стати постійним відвідувачем. DonerМаркет — це ситно, смачно, а головне — безпечно! «Наша Ряба» — це якісна курочка, яка вже 20 років піклується про українські сім’ї, а відсутність антибіотиків та гормонів росту продукції «Наша Ряба» підтверджено міжнародним аудитом на всіх етапах його виробництва.

Спеціально для заходу партнери компанії ТОВ «Хлібні технології» виготовлять п’ять 30-ти метрових лавашів, що стануть основою майбутнього рекорду. Рекорд зафіксує експерт Національного Реєстру Рекордів України.

Приєднуйся й стань свідком того, як українцям вдасться побити світовий рекорд, адже такого ще не було. Початок свята о 14:00, фіксація рекорду о 16:00.

Деталі

Дата:
9 Жовтня
Час:
16:00
Тип Подія: