Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Міжнародна конференція “Дні електронних комунікацій”

27 Травня, 09:00

27-30 травня – Міжнародна конференція “Дні електронних комунікацій” за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

Мінцифру на конференції представлятимуть: Олександр Шелест – заступник міністра цифрової трансформації з розвитку цифрової інфраструктури; Юрій Мацик – директор директорату розвитку цифрової інфраструктури Мінцифри; Андрій Набок – керівник експертної групи з розвитку фіксованого інтернету Мінцифри.

28 травня, 9.30 – Саміт стейкхолдерів електронних комунікацій України. Захід відкриє міжнародну конференцію “Дні електронних комунікацій”. У центрі уваги саміту – обговорення реформ та їхня коректність до тенденцій у галузі та суспільстві: пандемія та індустрія, новації в законодавстві, цифрова трансформація, інформаційна безпека та демократія; 29 травня: 10.00 – панельна дискусія “Місія провайдерів у цифровій трансформації”; 12.10 – панельна дискусія “Обмін досвідом щодо практичних питань із доступу до багатоквартирних будинків і об’єктів електроенергетики”. Програма – http://dek.org.ua/uk/programa-2021/

Реєстрація до 15.00 26 травня – http://dek.org.ua/uk/forma-reyestratsiya-na-dek2021/  Трансляція виступів – http://dek.org.ua/uk/online/  Детальніше на сайті Мінцифри.

 

Деталі

Дата:
27 Травня
Час:
09:00
Тип Подія: