Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Міжнародна конференція з питань діяльності авторизованих експортерів

18 Лютого, 10:00

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України проведе низку заходів для вітчизняних підприємств ОПК, які планують експортувати свою продукцію за кордон.

Під час конференції говоритимуть про розвиток підприємств ОПК, виробничу кооперацію з компаніями Євросоюзу, що може стати одним із ключових чинників економічного зростання України.

Планується, що від Мінстратегпрому участь у заході візьмуть віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський та заступник міністра з питань європейської інтеграції Юрій Петровський. Серед спікерів також буде заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – Торговий представник України Тарас Качка. Цільовою аудиторією заходу є українські виробники, які вже отримали чи планують отримати статус схваленого експортера до ЄС. Організатори: Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України, Українська асоціація бізнесу і торгівлі (UBTA), Асоціація експортерів і імпортерів «ЗЕД», а також Координаційна рада з виробничо-логістичних питань.

Реєстрація – з 9.00. Реєстрація та програма – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUDZ42_PHzOtSvpL-sB0W0QSpgacPAq2ov6wH3zDNX-FtJfw/viewform

Деталі

Дата:
18 Лютого
Час:
10:00
Тип Подія:

Місце проведення

Клуб Кабінету Міністрів України
вул. Інститутська, 7
Київ,
+ Карта Google