Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Міжнародна конференція “UkraineInvest Talks: Vinnytsia”

10 Вересня, 10:00

Міжнародна конференція “UkraineInvest Talks: Vinnytsia”, спрямована на популяризацію інвестиційного потенціалу в регіонах України.

Відкриття заходу відбудеться за участі Міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчінова. Захід стане інтерактивною платформою для інформування міжнародної та української інвестиційної спільноти щодо прогресу реформ і розвитку інвестиційного клімату Центральної України. Значну увагу буде приділено можливостям для інвесторів в рамках Закону про підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями.

Програма конференції складається з інтерактивних дискусійних панелей за участі близько 25 спікерів, серед яких: народні депутати, профільні міністри, представники бізнес-спільноти, міжнародних фінансових організацій та експертного середовища. Серед ключових тем: Інвестиційна політика та розвиток регіонів; Інвестиційні стимули для проектів зі значними інвестиціями; Досвід інвесторів, які працюють у регіоні; Розвиток мережі індустріальних парків.

Захід організовано урядовим Офісом із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest спільно з Вінницькою обласною державною адміністрацією. Детальніше – https://event.ukraineinvest.com/vinnytsia   Конференцію буде проведено в онлайн форматі двома мовами: українською та англійською. Під час трансляції буде забезпечено синхронний переклад.

Реєстрація за посиланням – https://bit.ly/2W7Q3Hx  З питань медіа партнерства та співпраці звертатися за ел. адресою: communications@ukraineinvest.gov.ua

 

Деталі

Дата:
10 Вересня
Час:
10:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://event.ukraineinvest.com/vinnytsia  

Місце проведення

онлайн