Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Міжнародний благодійний вечір «Парад Націй»

9 Грудня 2021, 18:00

Міжнародний благодійний вечір «Парад Націй» проводиться щорічно за сприяння Міністерства закордонних справ України, Міністерства культури та інформаційної політики України.
Мета – об’єднання людей та підтримка дружби між народами заради миру і процвітання, шляхом пізнання культури, історії та традицій різних держав; поглиблення міждержавного діалогу між Україною та світом. Благодійну спрямованість «Параду Націй» скеровано на допомогу дітям з обмеженими можливостям психофізичного та інтелектуального розвитку. У концертній програмі «Парад Націй 2021» передбачено виступи народних та заслужених артистів з різних куточків світу, презентації національних прапорів, презентації національного вбрання та відео-ролик про країни-учасниці.
На захід запрошені представники Офісу Президента Україні, профільних міністерств, Верховної Ради України, міжнародного дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні, власники міжнародної та української бізнес-спільноти, зіркові артисти та гості, представники мистецьких кіл, громадські діячі. Робочі мови – українська, англійська.
Dress-code – Black tie, національний костюм

Деталі

Дата:
9 Грудня 2021
Час:
18:00
Тип Подія:

Місце проведення

ТЦ “Gorodok Gallery”, 3-й поверх, Pochayna Event Hall
просп. С.Бандери, 23 + Карта Google