Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Міжнародний воркшоп “Міжнародний досвід правового захисту активістів/ок та ОГС”

18 Березня, 15:00

(за київським часом) – Міжнародний воркшоп “Міжнародний досвід правового захисту активістів/ок та ОГС”, онлайн на платформі ZOOM.

Організатори: ІСАР Єднання, Український незалежний центр політичних досліджень (УНЦПД) та Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) в рамках проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України” разом із Міжнародним центром некомерційного права (ICNL).

Під час онлайн-заходу міжнародні експерти поділяться своїм досвідом щодо сучасних тенденцій у сфері захисту громадської діяльності, основними викликами, стратегією протидії переслідуванням і необхідними для цього ресурсами. Учасники події зможуть розібрати практичні кейси та інструменти правового захисту проти переслідувань.

Спікери: Клемент Вуле – Спеціальний доповідач ООН з питань свободи мирних зібрань та асоціацій; Наталія Боржеллі – віцепрезидентка ICNL по країнам Євразії; Она Флорес – радниця з досліджень громадянських свобод ICNL; представники/ці Робочої групи з безпідставних затримань Ради ООН з прав людини, представники українських ОГС та іноземні активісти/ки. Буде забезпечений переклад на українську, російську та англійську мови.

Реєстрація до 15 березня включно – https://docs.google.com/forms/d/1TDdI1Vch_QXdt-gzSyYkgjIwBmxNg39bDUbd1IXuvcI/viewform?edit_requested=true

Деталі

Дата:
18 Березня
Час:
15:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн