Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Міжнародний круглий стіл “Гуманітарний наслідок наявності мін та вибухонебезпечних пристроїв на Сході України”

25 Червня, 14:00

Організатор: Посольство Суверенного Мальтійського Ордену в Україні, що представляє одну з найстаріших інституцій християнства, яка впродовж багатьох століть працює для підтримки потребуючих, у контексті гуманітарної кризи та надзвичайних ситуацій.

Мета: висвітлення гуманітарної ситуації та вплив присутності наземних мін на населення на сході України, підвищення обізнаності про важливість просвітницької діяльності щодо поведінки з вибухонебезпечними предметами та проведення розмінування.

Учасники: представники Уряду й Парламенту України, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерства у справах ветеранів України, представники дипломатичного корпусу в Україні, представники міжнародних організацій, українські ЗМІ. Мови – українська, англійська (синхронний переклад).

 

Київ, вул. Пирогова, 6-А, дирекція “Медіацентр” ДП “ГДІП”. Платформа Zoom із прямою трансляцією на ютуб-каналі “GDIP Media Center”. Подключиться до конференції Zoom – https://us02web.zoom.us/j/81242946293?pwd=czZSZnpucGNMS3dTSFVrb3l1WjUwZz09   Ідентифікатор конференции: 812 4294 6293 Код доступа: 305234. Акредитація ЗМІ: ukraina.dyplomatychna@gmail.com   Facebook – https://fb.me/e/1pqrBzRee

Деталі

Дата:
25 Червня
Час:
14:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн