Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Міжнародний круглий стіл на тему: «Російський вплив на відносини України та Молдови»

28 Квітня, 12:30

Організатори: Благодійний Фонд «Акцент», Центр суспільних досліджень «Український меридіан» та Громадська ініціатива «Бурштиновий шлях».

До участі запрошені: Анатол Церану – Посол Республіки Молдова у Російській Федерації у 1993-94 рр., Республіка Молдова; Оазу Нантой – депутат парламенту, Республіка Молдова; Андрей Андрієвський – головний редактор сайту AVA.MD, Республіка Молдова; Росіан Васілой – експерт з безпекових та правоохоронних питань, колишній начальник прикордонної поліції Республіка Молдова; Руслан Шевченко – доктор історичних наук, Республіка Молдова; Ігор Боцан – ADEPT, виконавчий директор, Республіка Молдова; Валеріу Паша – голова співтовариства WatchDog.md, розслідувач та політтехнолог, Республіка Молдова; Аннаслав Яковенко – Європейський зелений інститут Молдови; Віталій Кулик – Центр досліджень проблем громадянського суспільства, Україна; Артем Філіпенко – Національний інститут стратегічних досліджень, Одеса, Україна; Михайло Самусь – директор New Geopolitics Research Network, Україна; Микола Давидюк – політолог АЦ «Політика», Україна; Євген Магда – директор Інституту світової політики, Україна.

Модератори: Дмитро Левусь – співкоординатор ГІ «Бурштиновий шлях», директор ЦСД «Український меридіан»; Олег Лісний – виконавчий директор БФ «Акцент».

Коротко. Круглий стіл є вже третім з початку року у присвячених українсько-молдовським відносинам та фактору агресії Росії у Північному Причорномор’ї. Намагання РФ зберегти свій вплив на обидві країни є однією з найважливіших тем як для України, так і для Молдови. Як чинник Росії впливає на можливість розвитку відносин між Києвом та Кишиневом? Чому у Москві негативно сприймають перспективи інтеграційних проектів України та Молдови? Шантаж та маніпуляція – методи, що використовує Кремль для унеможливлення синергії Молдови і України і як обом країнам слід протистояти цій агресії. Також, під час круглого столу будуть представлені результати щойно проведеного експертного опитування «Вплив Кремля на політичну та електоральну ситуацію у Молдові».

Контактна особа: Дмитро Левусь (тел.:050 385 16 03).

Захід відбудеться онлайн через сервіс відеозв’язку ZOOM.

Трансляція події відбуватиметься на Youtube-каналі Укрінформу: www.youtube.com/user/UkrinformTV

Деталі

Дата:
28 Квітня
Час:
12:30
Тип Подія:

Місце проведення

Укрінформ
вул. Б. Хмельницького, 8/16
Київ, Ukraine
+ Карта Google