Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Міжнародний онлайн-семінар “Протидія дезінформації: європейські підходи та стандарти”

16 Лютого, 11:00

(16-17 лютого)

Організатори: Проєкт “Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні” у співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики України.

До участі запрошено представників медіа, громадянського суспільства, державних органів та навчальних закладів. Під час семінару обговорюватимуть європейські практики та стандарти боротьби з дезінформацією й поділяться досвідом з українськими партнерами. Міжнародні експерти представлять приклади підходів на рівні державної політики, законодавства та стратегій протидії дезінформації у традиційних та нових медіа. Експерти представлять стратегічний підхід ЄС, стандарти Ради Європи та підходи європейських країн до боротьби з дезінформацією. Також, представники онлайн платформ, громадянського суспільства, суспільного мовлення та урядів представлять свої практики боротьби з дезінформацією.

Спікери: Олександр Ткаченко – міністр культури та інформаційної політики; Матті Маасікас – голова Представництва Євросоюзу в Україні (tbc); Тарас Шевченко – заступник міністра культури та інформаційної політики; Олена Литвиненко – в. о. голови Офісу Ради Європи в Україні; Кріштіна Розгоній – консультантка Ради Європи (Австрія/Угорщина); Тарлах МакГонагл – старший науковий співробітник/викладач Інституту інформаційного права (IViR), юридичного факультету Амстердамського університету; Уршка Умек – голова медійного відділу Департаменту інформаційного суспільства, Рада Європи. Захід відбуватиметься з синхронним перекладом на англійську/українську мову. 16 лютого 11.00-14.30; 17 лютого 14.00-17.30.

 

Реєстрація до 14 лютого включно – https://forms.gle/BHfFZ6Gu9wVh8pta9  Підтвердження участі буде надіслано електронним листом. Довідки: Orysya.FEDORCHUK@coe.int

Деталі

Дата:
16 Лютого
Час:
11:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/events/261878078650969/

Місце проведення

онлайн