Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

18 Міжнародний фестиваль про права людини Docudays UA, онлайн

26 Березня, 09:00

26 березня-4 квітня

Фестиваль відбудеться за підтримки Посольства Швеції в Україні, Українського культурного фонду та Державного агентства України з питань кіно.

Основним майданчиком фестивалю стане онлайн-кінотеатр DOCUSPACE, де можна буде долучитися до фестивальних дискусій та майстер-класів, а також переглянути понад 80 стрічок з конкурсної та позаконкурсної програм фестивалю. Фестиваль збереже всі конкурсні кінопрограми: DOCU/УКРАЇНА, DOCU/СВІТ, DOCU/КОРОТКО. Одна з десяти номінованих стрічок отримає нагороду “RIGHTS NOW!”. Її вручать креативному документальному кіно, що досліджує сучасний світ і робить значний внесок у дискусію про людську гідність, свободу та рівність. На платформі DOCUSPACE відбудуться: кінопокази конкурсних та позаконкурсних програм, а також ретроспективи анімації Анатолія Сурми; публічні онлайн-трансляції правозахисних дискусій програми RIGHTS NOW!, лекцій та зустрічей DOCU/КЛАС, дискусій з режисерами фестивальних стрічок, а також дискусії з художниками програми DOCU/СИНТЕЗ; онлайн-виставка “Ласкаво просимо, вхід заборонено” та онлайн-частина виставки “Добре проторені зв’язки” в межах програми DOCU/СИНТЕЗ; трансляції церемонії відкриття та закриття фестивалю.

Також частина фестивальних подій відбудеться на базі платформи Zoom: ексклюзивні події для власників індустрійних акредитацій DOCU/ПРО; спілкування в “Живій бібліотеці”; онлайн-студія документального кіно DOCU/ТАБІР, де діти створюватимуть власні документальні стрічки. Цьогоріч Docudays UA присвячений праву людини на здоров’я й проходитиме під гаслом “Повне одужання”.

Фестивальна локація: онлайн-кінотеатр DOCUSPACE – https://docuspace.org/  Сайт Docudays UA – http://docudays.ua  ФБ – http://www.facebook.com/DocudaysUA  https://docudays.ua/2021/news/kino/povne-oduzhannya-ne-skasovuyetsya-18-docudays-ua-vidbudetsya-onlayn/?fbclid=IwAR0gxyccxOFFGJroJIffvLBJhb6siNFXAyPaxzTYUg4ybX2FVLhJPfCj_44

Деталі

Дата:
26 Березня
Час:
09:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://docuspace.org

Місце проведення

онлайн