Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Міжнародний форум «Тренди медіа та тенденції реалізації Цілей сталого розвитку ООН в епоху пост COVID-19»

22 Лютого, 14:00

Онлайн Міжнародний форум «Тренди медіа та тенденції реалізації Цілей сталого розвитку ООН в епоху пост COVID-19» з метою побудови миру, співпраці різноманітних спільнот різних країн світу у реалізації Цілей сталого розвитку (ЦСР) і подолання викликів пандемії.

Форум об’єднає медіа, представників освітніх колів і державних структур, суспільні і екологічні організації для досягнення синергетичного ефекту у виконанні ЦСР завдяки обміну міжнародним досвідом. Співорганізаторами форуму виступають міжнародна організація за мир «Небесна культура, мир в усьому світі і відновлення світла» (HWPL) при ЕКОСОР ООН і Міжнародний глянець БізнесWoman.

До форуму долучаться спікери з України, Азербайджану, Казахстану та близько 100 учасників з країн СНД, Європи і Азії.

Серед головних спікерів: Ганна Крисюк, засновниця Міжнародного глянця БізнесWoman, Тетяна Сахарук, генеральна директорка Глобального договору ООН в Україні, президент Клубу головних редакторів Казахстану, а також Марія Тищенко, виконавча директорка ГО «ВГО «Поруч». Під час форму будуть представлені тренди медіа під час пандемії, медійний прогноз на 2021 рік і міжнародна медіа платформа; кращі проекти з реалізації 4, 15, 16 і 17 Цілей сталого розвитку ООН в епоху пост COVID-19: Озеленення України і планети, Освіта миру HWPL. Під час форуму учасники обговорять шляхи міжнародної співпраці в області медіа, захисту екології, освіти в дусі миру та інших міжнародних миротворчих проектах.

 

 

Реєстрація до 20 лютого – https://bit.ly/377woKl

Деталі

Дата:
22 Лютого
Час:
14:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн