Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Міжнародні змагання Дабл Тріпл Summer Fest

13 Серпня, 14:40

Близько трьох тижнів під Аркою дружби народів зводиться унікальний екшн-парк площею понад 3000 квадратних метрів, що відтворює територію аеропорту. Окрім терміналу на території розмістять справжній літак, а весь спот буде стилізований впізнаваними елементами на кшталт розміток, попереджувальних табличок і сигнальних вогнів.

 

Протягом трьох днів на локації відбудуться українські та міжнародні змагання Дабл Тріпл Summer Fest, генеральним партнером виступає компанія VISA. Крім того у неділю проведуть Parimatch Best Trick, де визначать найскладніші та найбільш видовищні трюки. 

Перший день змагань — 13 серпня, почнеться о 14:40 і буде повністю присвячений українським райдерам. Вони змагатимуться за перемогу в Ukrainian Session від VANS та Intertop.ua, а також пройдуть кваліфікацію на участь у міжнародній частині контесту, що відбудеться 14 та 15 серпня. Десять українців уже відібрано для участі у світовому контесті Дабл Тріпл Summer Fest за рахунок їхніх виступів на міжнародній арені: у скейтбордингу Україну представлять Богдан Порада, Юрій Коротун, Андрій Рижов і Владислав Петручек, у ВМХ-змаганнях — Андрій Подоба, Максим та Ігор Беспалі, Юрій Ілющенко, Андрій Лузанін та Володимир Олексюк. Ще десять українських учасників — по п’ять у кожній дисципліні, відберуть на кваліфікації у п’ятницю. Перші трійки стануть переможцями Ukrainian Session.

 

Міжнародна частина змагань включає етап Кубку світу зі скейтбордингу (World Cup Skateboarding) та самостійні змагання з ВМХ. У суботу, 14 серпня, з 12:40 представники 30 країн та відібрані українські спортсмени проходитимуть кваліфікацію. Скейтбордисти також матимуть півфінали.

У неділю, 15 серпня, серед фіналістів визначаться по сім переможців у кожній дисципліні та власники номінації Parimatch Best Trick. Фінали розпочнуться о 15:45. Сумарний призовий фонд складає понад 14 000 євро. 

Акредитація за тел.: (066) 667-87-16, sosnovska@dtfagency.com

Деталі

Дата:
13 Серпня
Час:
14:40
Тип Подія:

Місце проведення

Арка дружби народів
Паркова дорога
Київ,
+ Карта Google