Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Міністерство економіки України презентує ІТ-платформу “Державний інформаційно-сервісний портал “Торговельний захист України”

26 Листопада, 10:30

Презентація Міністерством економіки України ІТ-платформи “Державний інформаційно-сервісний портал “Торговельний захист України”, онлайн на платформі ZOOM. Долучитися до заходу запрошуються представники українських компаній, які зацікавлені у використанні інструментів торговельного захисту. ІТ-платформа розроблена за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” з метою удосконалення роботи в рамках торговельних розслідувань/переглядів (антидемпінгових, антисубсидиційних, спеціальних). Цей програмний продукт призначений для автоматизації процесу проведення торговельних розслідувань/переглядів в Україні та участі у них заінтересованих сторін, спрощення процесу подання та обміну інформацією і матеріалами в рамках торговельних розслідувань, забезпечення публічного доступу до інформації та матеріалів, які стосуються використання інструментів торговельного захисту. Під час заходу всі учасники отримають інформацію про процедурні етапи використання ІТ-платформи в рамках участі в торговельних розслідуваннях. Робоча мова: українська (переклад не передбачається).
Реєстрація до 16.00 25 листопада – https://bit.ly/3FzZy3N Посилання для доступу в ZOOM буде надіслано на ел. адресу, вказану під час реєстрації

Деталі

Дата:
26 Листопада
Час:
10:30
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн