Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Міністерство освіти і науки, Міністерство цифрової трансформації та ГС “Освіторія” презентуватимуть мобільний застосунок “Всеукраїнська школа онлайн”

20 Травня, 11:00

Відтепер школярі 5-11 класів зможуть навчатися онлайн в надзручному для себе форматі – за допомогою смартфонів. Оскільки згідно з дослідженням Державної служби якості освіти, 89% учнів для дистанційного навчання використовують саме смартфони.

Мобільний застосунок “Всеукраїнська школа онлайн” буде доступний для операційної системи Android, а незабаром вийде для iOS. Мобільні оператори lifecell, Vodafone та Kyivstar забезпечать його користувачам безкоштовний Інтернет-доступ. Мобільний застосунок ВШО запущено за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Спікери: Артур Селецький – заступник міністра освіти і науки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації; Валерія Іонан – заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції; Анна Сидорук – керівниця проєкту ВШО, операційна директорка ГС “Освіторія”, експертка з освітніх інновацій.

 

Трансляція: Facebook-сторінки МОН, Дія.Цифрова освіта, ВШО, Освіторії

Деталі

Дата:
20 Травня
Час:
11:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн