Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Міністерство розвитку громад та територій України та Агентство ефективних рішень презентують геоінформаційну систему (ГІС) регіонального відновлення і розвитку

25 Жовтня, 11:30 - 13:30

А також представить результати звіту “Швидка оцінка завданої шкоди та потреб на відновлення / Rapid Damage and Needs Assessment (RDNA)” у рамках конференції “Відновлення та розвиток українських регіонів: спільне бачення”.

Під час заходу буде проведено панельні дискусії: ціна відновлення регіонів України; місце інноваційних інструментів у подальшому регіональному розвитку; створення синергії ініціатив та людей у відновленні громад України.

Серед спікерів: Іван Лукеря, заступник міністра розвитку громад та територій України; Олександр Дудченко, заступник міністра розвитку громад та територій України з питань цифрового розвитку; Олександр Слобожан, виконавчий директор Асоціації міст України; Наталія Шаповал, керівниця KSE Institute; Віталій Безгін, народний депутат України; Олександр Сєнкевич, міський голова Миколаєва; Садіг Ель Амін, ГІС експерт Програми розвитку ООН в Україні. Модератори – Олександр Солонтай та Надія Бабинська. Партнери: Ініціатива USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»; Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні; Програма розвитку ООН в Україні.

Реєстрація – https://forms.gle/2nMX35zX4qJwAwXNA

Деталі

Дата:
25 Жовтня
Час:
11:30 - 13:30