Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Міністр закордонних справ та міжнародного співробітництва Італійської Республіки Луїджі Ді Майо відвідає Україну

10 Червня, 11:20

Міністр закордонних справ та міжнародного співробітництва Італійської Республіки Луїджі Ді Майо відвідає Україну з робочим візитом на запрошення міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.

Міністри проведуть переговори, ключовими темами яких стануть розвиток політичного діалогу України та Італії, активізація інвестиційного співробітництва, збільшення обсягів торгівлі, підтримка європейської та євроатлантичної інтеграції нашої держави, зміцнення взаємодії в рамках міжнародних організацій.

Глави української та італійської дипломатії приділять особливу увагу ситуації на тимчасово окупованих територіях України та зусиллям з просування політико-дипломатичного врегулювання російсько-українського збройного конфлікту. За результатами переговорів об 11.20 Дмитро Кулеба і Луїджі Ді Майо зроблять заяви для преси. О 12.00 міністри закордонних справ України та Італії відкриють Українсько-італійський бізнес-форум.

 

Трансляція заяв для преси та відкриття бізнес-форуму здійснюватиметься на сторінці МЗС у Facebook – https://www.facebook.com/UkraineMFA

 

 

Деталі

Дата:
10 Червня
Час:
11:20
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/UkraineMFA

Місце проведення

не вказано