Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Міністр закордонних справ Турецької Республіки Мевлют Чавушоглу здійснить робочий візит до Львова

7 Жовтня - 8 Жовтня

Візит здійснюється на запрошення міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.
У Львові глави української та турецької дипломатії проведуть Дев’яте засідання Спільної групи стратегічного планування. Переговори спрямовані на підготовку до проведення Стратегічної ради високого рівня під головуванням президентів України і Туреччини на початку 2022 року в Києві.
Міністри приділять пріоритетну увагу безпековій ситуації в регіоні Чорного моря та підготовці до засідання цього року в Анкарі українсько-турецької “Квадриги” – політико-безпекових консультацій на рівні керівників зовнішньополітичних та оборонних відомств України і Туреччини.
Глави зовнішньополітичних відомств обговорять подальшу взаємодію двох країн в рамках Кримської платформи, а також стан виконання домовленостей, досягнутих на найвищому політичному рівні та перспективи українсько-турецької співпраці на ключових напрямах.
Під час візиту глави МЗС відкриють українсько-турецький бізнес-форум задля створення нових економічних можливостей для українських і турецьких компаній.
8 жовтня Дмитро Кулеба і Мевлют Чавушоглу завітають до Львівського національного університету ім. І. Франка, де візьмуть участь у міжнародній конференції «Дипломатія єднає: новітні перспективи спільних традицій».
Під час перебування у Львові міністри покладуть квіти до місця поховання Героїв Небесної сотні у Львові та вшанують пам’ять українських воїнів, які поклали життя, захищаючи Україну від російської агресії.
Міністри окремо відвідають меморіал турецьким воїнам, загиблим під час Першої світової війни у селі Лопушня, Рогатинського району Івано-Франківської області.

Деталі

Початок:
7 Жовтня
Кінець:
8 Жовтня
Тип Подія: