Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Міністр закордонних та європейських справ Словацької Республіки здійснить робочий візит до України

16 Лютого, 18:30

Міністр закордонних та європейських справ Словацької Республіки Іван Корчок здійснить робочий візит до України на запрошення міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.

Міністри проведуть переговори з усього комплексу питань двостороннього та міжнародного співробітництва України та Словаччини, обговорять співпрацю у рамках Кримської платформи. Дмитро Кулеба та Іван Корчок приділять окрему увагу подальшим крокам для збільшення обсягів торгівлі, посилення взаємодії в енергетичній і транскордонній сферах, реалізації інфраструктурних проєктів.

У рамках візиту відбудеться підписання Плану консультацій міністерств закордонних справ України та Словаччини на 2021-2022 роки. О 18.30 – спільна пресконференція міністрів. Засоби масової інформації зможуть взяти участь і поставити запитання в онлайн-режимі.

 

Акредитація ЗМІ до 16.00 16 лютого – https://forms.gle/p2xvf37L6fMoJm7t9  Посилання для участі у пресконференції буде надіслане після закриття акредитації. Підключення здійснюватиметься через платформу Zoom

Деталі

Дата:
16 Лютого
Час:
18:30
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/UkraineMFA

Місце проведення

онлайн