Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Місячна програма стажування для майбутніх лідерів у Європарламенті

3 Вересня

Ексклюзивна програма  створена Українською Студентською Унією, яка прагне занурити молодих українських спеціалістів  і студентів в інститути Європейського Союзу та у приватний сектор.
Програма Ukrainian Future Leaders, що базується в Брюсселі, спрямована на молодих українців віком 18-28 бажаючих зайняти провідну позицію в українській політиці, державній службі та у приватному секторі. У контексті інтеграції України до ЄС, це можливість отримати досвід роботи в різних інститутах включаючи Європейську комісію, Європейський парламент, Посольство України в Брюсселі, а також у приватному секторі.
Ця місячна програма триватиме з  5 по 30 жовтня. Стипендія в розмірі 800-1000 євро на особу буде виділена на проживання, таким чином усуваючи будь-які фінансові перешкоди для учасників. Процес подачі заявки проходитиме у два етапи. На першому етапі особа зобов’язана:
1. надати досьє
2. написати ессе на 500 слів; і
3. заповнити Google форму
Другим етапом процесу подачі заявок буде 30-хвилинна співбесіда з комісією.
Лінія прийому заявок відкриється на нашому веб-сайті https://ukrainianfutureleaders.com  2го вересня 2022 року і закриється 15го вересня 2022 року.
Програма Ukrainian Future Leaders – це ексклюзивна програма, орієнтована на громадян України. Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, коли багато студентів і молодих спеціалістів були фізично позбавлені можливостей, ця програма є одним із способів відновити такі можливості.

Деталі

Дата:
3 Вересня
Тип Подія: