Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Набір менторів(ок) на програму Mentorplace 1.1

13 Серпня, 00:00 - 18 Серпня, 00:00

Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення та Міністерство молоді та спорту України оголошують запуск другого набору на менторську програму для молоді Mentorplace 1.1 IT в рамках Пакту заради молоді – 2025.

Набір менторської програми триватиме з 8 по 28 вересня 2021 року, протягом якого досвідчені фахівці провідних українських компаній будуть наставниками-менторами для молодих людей, які тільки розпочинають свою кар’єру.

До участі у програмі запрошуються українські IT компанії, які бажають розвинути бренд роботодавця, отримати можливість залучити мотивованих молодих людей на стажування, і готові залучити до програми членів своєї команди у ролі безпосередніх менторів. На початку програми усі зареєстровані ментори/ки пройдуть онлайн-тренінги з менторства, роботи з молоддю, інклюзивності та гендерної чутливості.

 

Реєстрація до 18 серпня – https://docs.google.com/document/d/1FJkXq9_O–lWSOIg-BhF2wihFpWlF-_tIxT99ctN7a0/edit/  Контакти: em@csr-ukraine.org

 

 

Деталі

Початок:
13 Серпня, 00:00
Кінець:
18 Серпня, 00:00
Тип Подія: