Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

НАТО знову обирає літаки ДП «Антонов»

12 Листопада, 12:00

Учасники: Андрій Чернявський – директор ALS (Antonov Logistics SALIS); Андрій Благовісний – начальник комерційного відділу АТП ДП «Антонов»; Максим Саноцький – заступник директора АТП ДП “Антонов” з технiчного обслуговування та пiдтримки льотної придатностi ПС; Лариса Дроздова – фахівець зі зв’язків із громадськістю та засобами масової інформації прес-служби ДП «Антонов», модератор.

Коротко. Вперше за багато років плідної співпраці підписано контракт на 5 років щодо використання літаків повітряного флоту ДП «Антонов» для виконання стратегічних авіаперевезень в інтересах країн НАТО та ЄС за програмою Міжнародне вирішення стратегічних повітряних перевезень (SALIS).

Підписанню документа передували конструктивні перемовини, зокрема, під час зустрічі генерального директора ДП «Антонов» Сергія Бичкова, заступника генерального директора ДП «Антонов» Михайла Харченка, керівництва «Antonov Logistics SALIS» та представників країн НАТО та ЄС – учасниць програми SALIS, а також Агентства НАТО із закупівель та підтримки NSPA на саміті в м. Прага 29 та 30 вересня 2021 року.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com та larysa.drozdova@antonov-airlines.aero (ДП «Антонов») або за тел.: 098-003-1-330; 066-720-8-220.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Контактний телефон Пресцентру: (044)  299-03-32

Деталі

Дата:
12 Листопада
Час:
12:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.ukrinform.ua/rubric-presshall/3346712-nato-znovu-obirae-litaki-dp-antonov.html

Організатор

ДП «Антонов»

Місце проведення

Укрінформ [Зала 1]
вул. Б. Хмельницького, 8/16
Київ,
+ Карта Google
Телефон:
(044) 299-03-32
Веб-сайт:
https://www.ukrinform.ua/