Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Національна нарада з гендерного вимірювання “Можливості національної системи незалежного моніторингу прав жінок та гендерної рівності”

7 Вересня, 15:00

Онлайн на платформі Zoom.
Мета – обговорити нагальні проблеми гендерного вимірювання в Україні, представити систему розроблених жіночою громадськістю показників, обговорити перспективи, можливості та виклики застосування цієї та інших системи показників для обґрунтованого і такого, що спирається на докази, моніторингу прав жінок в Україні. За результатами наради передбачається прийняття Резолюції. Організатор: Київський інститут гендерних досліджень, в рамках проекту “Жіноча правозахисна моніторингова ініціатива”, що виконується за підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні. Захід відбудеться під егідою Урядової Уповноваженої з питань гендерної політики. Нарада відбудеться завдяки підтримці Швейцарського бюро співробітництва в Україні в рамках проєкту “Жіноча правозахисна моніторингова ініціатива”.
Програма – https://cutt.ly/BWjGUK9
Реєстрація до 5 вересня включно – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeqmLcLHDGYsaItiXkOHQWNeJnC9LttxW6kWa0FVtVTo7sdXQ/viewform Підтвердження участі з посиланням на захід буде надіслано до 6 вересня включно. Додаткова інформація за тел.: (068) 990-33-05

Деталі

Дата:
7 Вересня
Час:
15:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн