Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Національний день дівчат у технологіях

11 Жовтня, 16:00

Щорічна подія, під час якої дівчата мають змогу відвідати технологічні компанії віртуально або фізично, познайомитися з їх діяльністю та побачити, як дівчатам і жінкам можна будувати свою кар’єру у сфері технологій.
Цього року екскурсії по компаніям переходять в онлайн та офлайн режимі для учасниць Філіалів Дівчата STEM – навчальних закладів з різних регіонів.
На учасниць екскурсій очікує знайомство з фахівчинями зі STEM- сфер, розповіді про роботу в технологічних компаніях “зсередини”, нові знання про технології, а також сувеніри від компаній для активних учасниць.
О 16.00 – фінальна онлайн- конференція, під час якої представниці Міністерства цифрової трансформації України, а також провідних технологічних компаній поділяться своїми секретами успіху у сфері технологій та дадуть цінні поради дівчатам.
Організатори: CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ”, її ініціатива Дівчата STEM та UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення. Захід реалізується у межах проєкту “Трамплін до рівності” за підтримки Швеції та за сприяння Офісу віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Інформаційний партнер: Міністерство цифрової трансформації України.
Реєстрація на фінальну онлайн-конференцію до 10 жовтня – https://forms.gle/853F7ZwFCSFRqaMEA  
Детальна інформація: stem@csr-ukraine.org

Деталі

Дата:
11 Жовтня
Час:
16:00