Завантаження Події

« Усі Події

Національний онлайн-EdCamp «Тримай п’ять, освіто!» під гаслом: «Повернімо радість в освіту!»

7 Грудня, 14:30

Організатор: «Едкемп Україна» – найбільша в Україні освітянська спільнота, яка бере участь у реформуванні освіти, зокрема у розбудові Нової української школи.
У програмі: онлайн-зустрічі зі всесвітньо відомими науковцями, освітянами, психологами, лідерами думок, які досліджують в різних аспектах феномен радості і знають, як її повернути і розвивати. Ділитися досвідом будуть знані освітяни Андреас Шляйхер (Німеччина), Тед Дінтерсміт, Сюзан Енгель (обоє – США), психологиня Світлана Ройз, ексміністерка освіти і науки Лілія Гриневич, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Колебошин. Батьківство представляє батько 3 дітей, член опікунської ради ГО «Едкемп Україна», друг Фонду ООН у галузі народонаселення – UNFPA, фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя.
Також освітян запрошують приєднатися до відеофлешмобу #5речейдлярадості про радість у вчительській професії, взяти участь у практичних заняттях, корисних вправах, колах взаємопідтримки.
Реєстрація до 23.59 2 грудня – http://bit.ly/applyedcampjoy2021/,
Триватиме 7-18 грудня
сайт – http://bit.ly/edcampjoy2021/, ФБ – https://www.facebook.com/edcampukraine  Тел.: (067) 251-95-09 (Viber, Telegram).

Деталі

Дата:
7 Грудня
Час:
14:30
Тип Подія: