Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

На OpenSea стартує «Гра форми та кольору»

8 Грудня 2021

7 грудня 2021 року україно-естонський стартап STAMPSDAQ повідомив про запуск фандинг-кампанії «Гра форми та кольору», що буде відбуватись на торговому майданчику OpenSea з 8 до 15 грудня. Колекція NFT-марок складатиметься з 1000 унікальних варіацій і матиме 5 ступенів рідкості.
Всі, хто придбає марки зараз матимуть можливість отримати 1000 $STAMP стейкінг-токенів в подарунок одразу після запуску маркетплейс STAMPSDAQ в Q1 2022 року.

STAMPSDAQ — це повномасштабний мета всесвіт NFT філателії та мистецтва, що поєднав у собі блокчейн, колекціонування, торгівлю, ігри та винагороди. На відміну від багатьох інших  NFT проектів з елементами Play-to-Earn, STAMPSDAQ пропонує
<https://stampsdaq.com/assets/documents/STAMPSDAQ%20whitepaper%20v1_0%20Official.pdf>
зрозумілу системи винагород та обміну NFT предметів.

Довгострокова мета проекту — перетворити мільйони мотивів уже випущених поштових марок та предметів мистецтва у кілька кураторських варіацій цифрового мистецтва (NFT) для кожного мотиву з власними унікальними елементами цифрового дизайну та різними рівнями рідкості. Раніше STAMPSDAQ заявляв про початок співпраці з Національним художнім музеєм України. Разом вони випустять серію NFT, створену на основі робіт найвідоміших українських художників-імпресіоністів, реалістів та авангардистів.

Щоб дізнатися більше про проект, відвідайте офіційний сайт
<https://the-game-of-shape-and-color.stampsdaq.com/>та наші канали в
соціальних мережах <https://linktr.ee/STAMPSDAQ>.

За додатковою інформацією звертайтесь на e-скриньку: press@limpidarmor.com

Довідково: STAMPSDAQ —  українсько-естонський стартап, що працює над створенням блокчейн-екосистеми цифрової філателії та мистецтва.  STAMPSDAQ є офіційним партнером поштової адміністрації Кот-д’Івуар та асоційованим членом Dot Post Group (DPG), що є структурним підрозділом Всесвітнього Поштового Союзу.

Деталі

Дата:
8 Грудня 2021
Тип Подія: