Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Нова ера ПЛР-тестів: науковці італійської компанії розробили винахід, який дозволяє проводити тестування швидко, точно та доступно

12 Лютого, 12:00

В Україні завершилися двотижневі лабораторні дослідження спільно з Державним лабораторним центром МОЗ України з тестування унікальних ПЛР-аналізаторів Hyris bCUBE. Новий аналізатор компанії “Хайріс” вміщується на долоні і дозволяє в найкоротший термін проводити точне тестування: одразу до 16 пацієнтів і всього за 1,5 години дізнаються чи хворіють вони на Covid-19.

Дослідження не потребує попередньої підготовки матеріалу та особливих лабораторних умов та проводиться закритим методом з мінімальною загрозою для медиків. Точність італійських ПЛР-тестів підтверджена урядом Канади, провідними європейськими університетами і новими дослідженнями в Національній лабораторії МОЗ України – 100% збіг з тестами вітчизняної лабораторії. Даний винахід – революція в ПЛР-тестуванні, що дозволяє на високому рівні протистояти розповсюдженню Covid-19.

Учасник: Стефано Ло Пріоре – італійський науковець та винахідник, генеральний директор міжнародної компанії “Хайріс”. Питання ставити за ел. поштою: presszal@unian.net (з темою листа “Питання на пресконференцію 12.02 о 12-00”)

 

 

Деталі

Дата:
12 Лютого
Час:
12:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.unian.ua/static/press/live  https://www.youtube.com/unian

Місце проведення

УНІАН, конференцзала
вул. Хрещатик, 4
Київ,
+ Карта Google