Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Новорічна естафета добра «Диво для СМАйликів»

31 Грудня 2021

Напередодні новорічних свят, громадський рух «Діти ми встигнемо» запускає естафету добра «Диво для СМАйликів». Мета естафети – допомогти дітям та дорослим із рідкісним захворюванням спінальною м’язовою атрофією (СМА) та довести, що дива існують.
“До Нового Року залишились лічені дні і всі ми активно готуємось до святкувань, прикрашаємо оселі, закуповуємось у супермаркетах, бронюємо авіаквитки та робимо інші приємні речі, пов’язані з новорічною метушнею. Проте поруч з нами є ті, хто в ці дні продовжує боротися за своє життя чи життя близьких та вірити в новорічне диво! Серед них і люди, хворі на спінальну м’язову атрофію (СМА)” – написано в анонсі естафети на сторінці організаторів на Facebook.
Умови благодійної естафети дуже прості:
🔸 1. Перейдіть на сайт громадського руху “Діти ми встигнемо” – https://vstygnemo.org.ua/people/
🔸 2. Оберіть профайл СМАйлика/СМАйликів які проводять збір
🔸 3. Скопіюйте номер картки в профайлі та перекажіть будь-яку зручну для вас суму
🔸 4. Напишіть коментар під дописом на сторінці організаторів https://www.facebook.com/save.children.sma/posts/276396944508393, про те що долучились до естафети (можете вказати суму, яку переказали, наприклад +250 грн.) і обов’язково позначте у цьому ж коментарі 2-х своїх друзів із закликом долучитись до естафети добра
🔸 5. Поширте даний допис на свою сторінку із підписом “Долучаюсь до естафети добра “Диво для СМАйликів”.

Деталі

Дата:
31 Грудня 2021
Тип Подія: