Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Обговорення на тему: “Створення мережі захисних споруд цивільного захисту, спроможних забезпечити максимальний рівень безпеки громадян”

8 Вересня, 11:00

Онлайн платформа Zoom.

Організатор: Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Захід ініційовано народним депутатом України, заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування О.Шуляк спільно з Міністерством розвитку громад та територій України.

Під час заходу заплановано обговорення питань щодо забезпечення реалізації положень прийнятого Верховною Радою України 29.07.2022 Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування та забудови територій” №2476-IX. До участі запрошено народних депутатів України, представників Міністерства розвитку громад та територій України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, базових організацій та експертів у цій сфері.

Детальніше – https://www.rada.gov.ua/preview/anonsy_podij/227646.html   

Тел.: (093) 436-53-86, aurika.goryaynova@gmail.com, (044) 255-23-29, bocharova@rada.gov.ua.

Деталі

Дата:
8 Вересня
Час:
11:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн