Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Обговорення результатів запровадження Угоди про вільну торгівлю між Україною та Великою Британією та між Україною та Ізраїлем

19 Березня, 12:30

Онлайн-зустріч Митного комітету ЄБА щодо перших результатів запровадження Угоди про вільну торгівлю та стратегічне партнерство між Україною та Великою Британією та Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем, онлайн на ресурсі Zoom.us.

Запрошені гості: представник британської консалтингової компанії J.D. Consultants Ltd та член Асоціації міжнародної торгівлі Великої Британії, представник Литовської Асоціації Митних Практиків, експерти Державної митної служби України.

У ході зустрічі разом з іноземними фахівцями буде обговорено та оцінено: зміну торгівельної активності між Україною та Великою Британією і Україною та Ізраїлем з набранням чинності новими угодами; перші результати впровадження нових правил торговельно-економічних відносин; проблеми практичного характеру з якими зіштовхнувся бізнес та способи їх уникнення у майбутньому. Питання надсилати до кінця дня 17 березня на ел. адреси: committees@eba.com.ua, natalia.artemchuk@eba.com.ua.

Реєстрація – https://eba.com.ua/event/eba-customs-committee-online-meeting-on-the-first-results-of-the-implementation-of-the-free-trade-and-strategic-partnership-agreement-between-ukraine-and-the-united-kingdom-and-the-free-trade-agreemen/  Контакти: (067) 218-27-19, Anastasiia.Solomatina@eba.com.ua

Деталі

Дата:
19 Березня
Час:
12:30
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн