Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Об’єднавчий пробіг “Від Карпат до Маріуполя”

13 Серпня, 12:00

Організатор: Українська асоціація інвалідів АТО за підтримки Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України.

Спікери: Сергій Тріскач – голова “Української асоціації інвалідів АТО”; Сергій Салій – учасник пробігу, ветеран АТО, інвалід 1-ї групи; Олексій Мазніченко – меценат пробігу, соціально відповідальний підприємець, переселенець з Горлівки; Сергій Куніцин – голова Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України; Володимир Приймаченко – начальник відділу Міністерства у справах ветеранів у місті Києві; Валентина Білан – модератор.

Головна мета громадського проєкту – вшанувати захисників України, які віддали своє життя за незалежність держави та її територіальну цілісність у  російсько-українській війні. Учасник пробігу, який отримав інвалідність на фронті та втратив можливість повноцінно рухатись, хоче надихнути українців  своїм прикладом не опускати руки і за жодних обставин не втрачати сили духу. Об’єднуватись у збереженні держави та розвивати нашу країну разом. Кожен на своєму місці.

 

Нагадаємо, 9 серпня стартував громадський проєкт – Об’єднавчий пробіг на хендбайку “Від Карпат до Маріуполя” учасника бойових дій, інваліда АТО Сергія Салія до 30-ї річниці Незалежності України. За словами організатора пробігу, голови “Української асоціації інвалідів АТО “Сергія Тріскача,  ще минулого року доброволець Сергій Салій, який отримав поранення на фронті у 2015 році у м. Щастя,  звернувся до Асоціації з проханням допомогти йому придбати хендбайк. ГО “Українська асоціація інвалідів АТО” організувала флешмоб, до якого долучилися тисячі  українців з усього світу. Активно допомагали українці, які проживають в Австралії.

Але на остаточне придбання велосипеда з ручним приводом значну суму коштів виділив меценат соціально відповідальний підприємець родом із Горлівки – Олексій Мазніченко.

Хендбайк виготовлено у Німеччині. Його замовили і чекали майже місяць поки доставлять в Україну. 8 серпня хендбайк розпакували на Михайлівській площі біля Стіни пам’яті, обкатали прилад для всеукраїнського пробігу та вирушили на Закарпаття. Учасник Об’єднавчого пробігу “Від Карпат до Маріуполя” разом із групою підтримки проїхав уже 5 міст: Ужгород, Львів, Рівне, Житомир, повернулись у Київ. У кожному місті команда вшанувала пам’ять загиблих у російсько-українській війні, зустрічалась з представниками адміністрацій, громадськими активістами, побратимами, ветеранами Афганістану та АТО.  В Ужгороді Сергій проїхав на хендбайку з Рустамом Росулом – учасником  від української збірної 11-тих міжнародних Ігор Воїнів в Орландо (США). У Львові колишній сапер побачився  з лікарями, які врятували йому життя у військовому шпиталі, у Житомирі до пробігу долучились байкери.

З понеділка вирушаємо на Схід України. Попереду Дніпро, Запоріжжя, Маріуполь.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. 

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу

Деталі

Дата:
13 Серпня
Час:
12:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Місце проведення

Укрінформ
вул. Б. Хмельницького, 8/16
Київ, Ukraine
+ Карта Google