Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Оголошено конкурс для молодих композиторів на здобуття премії імені Л. М. Ревуцького

6 Листопада

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголошує конкурс на здобуття премії імені Л. М. Ревуцького у 2023 році. Премія присуджується щороку за досягнення молодих композиторів і виконавців у сфері професійного композиторського та виконавського мистецтв. Присуджується громадянам України.
Щороку присуджується лише одна Премія у розмірі 20 тис. грн.
Премія присуджується за такими напрямами:
  • композиторська творчість;
  • концертно-виконавське мистецтво.
На здобуття Премії за напрямом композиторська творчість висуваються завершені музичні твори у жанрі академічного музичного мистецтва (оперний, балетний, кантатно-ораторіальний, симфонічний, вокально-хоровий, камерно-інструментальний тощо), які були написані та оприлюднені чи виконані протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за місяць до їх висування на здобуття Премії.
На здобуття Премії за напрямом концертно-виконавське мистецтво висуваються концертні програми у сфері академічної музики, які створені (виконані) професійними виконавцями протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за місяць до їх висування на здобуття Премії.
Премія присуджується особам (далі – претенденти), яким не виповнилося 35 років на дату її присудження.
На здобуття Премії не висуваються музичні твори/концертні програми, які були відзначені Премією або іншими преміями, державними нагородами. Лауреатом Премії за кожним напрямом одна особа може бути відзначена лише один раз. Премія не присуджується посмертно.
Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії вносяться творчими спілками, вищими навчальними закладами культури і мистецтва, театрально-видовищними закладами, мистецькими колективами.
Всі деталі тут.
Контактна особа: Гліб Генсіцький (044) 202-13-90; g.gensitskyi@arts.org.ua.

Деталі

Дата:
6 Листопада
Тип Подія: