Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Оголошено конкурс на здобуття премії імені М. В. Гоголя 2023 року за найкращі літературно-мистецькі твори

21 Жовтня

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголосило конкурс на здобуття премії імені М. В. Гоголя 2023 року.
Премія присуджується щорічно до дня народження М. В. Гоголя — 1 квітня  громадянам України на конкурсних засадах за найкращі літературно-мистецькі твори, що наслідують традиції творчості М. В. Гоголя, збагачені концептами історичної романістики, містицизму та сатири, та утверджують національну самоідентифікацію.
Грошова винагорода до Премії виплачується у розмірі 20 тисяч гривень.
На здобуття Премії висуваються нові оригінальні твори авторів або колективу авторів, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за місяць до їх висування на здобуття Премії.
На здобуття Премії не висуваються твори, які вже були відзначені іншими преміями або державними нагородами.
Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії подаються до Держмистецтв творчими спілками та асоціаціями, літературно-мистецькими об’єднаннями, національно-просвітницькими товариствами, редакціями періодичних видань, видавництвами, громадськими організаціями у сфері літератури, а також окремими авторами (далі – суб’єктами подання).
Перелік документів та всі інші деталі читайте тут.
Інформацію щодо кандидатів необхідно подавати за адресою: 01001, м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 1.
Телефон для довідок: 044-202-13-90, відповідальні особи – начальник відділу Копиця Олена Миколаївна, головний спеціаліст Комендант Альона Анатоліївна.
Адреса електронної пошти: a.komendant@arts.org.ua
Положення про премію імені М.В. Гоголя можна переглянути за посиланням: https://cutt.ly/eTzxpiO

Деталі

Дата:
21 Жовтня