Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Олександр Корнієнко очолить парламентську делегацію до Королівства Камбоджа

21 Листопада

21-23 листопада Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко на чолі парламентської делегації відвідає з робочим візитом Королівство Камбоджа.

До складу делегації також входять народні депутати України, члени Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва: голова Комітету Олександр Мережко та членкиня Комітету Ольга Руденко.

Програмою візиту передбачено участь Першого віцеспікера у 43-ї Генеральній асамблеї Міжпарламентської Асамблеї Асоціації держав Південно-Східної Азії (МА АСЕАН, ASEAN Inter-Parliamentary Assembly).

Зокрема, 21 листопада Олександр Корнієнко виступить на відкритті пленарної сесії 43-ї Генеральної асамблеї МА АСЕАН від України у частині заяв голів делегацій країн-спостерігачів.

Окрім того, під час візиту, 23 листопада, відбудеться зустріч у діалоговому форматі України як країни-спостерігача з парламентаріями країн-членів МА АСЕАН.

Також у межах робочого візиту Першого заступника Голови Верховної Ради України до Королівства Камбоджа відбудуться двосторонні зустрічі з парламентськими делегаціями інших держав  на полях Генасамблеї.

Окремо програма передбачає зустрічі делегації від Верховної Ради України з урядовими колами Камбоджі поза межами Генеральної асамблеї Міжпарламентської Асамблеї Асоціації держав Південно-Східної Азії.

Детальніше – https://www.rada.gov.ua/preview/anonsy_podij/230381.html

Деталі

Дата:
21 Листопада