Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Онлайн-брифінг Мінцифри та ДПС щодо нових послуг податкової на Дії

12 Квітня, 14:15

Міністерство цифрової трансформації та Державна податкова служба презентують нові послуги на порталі та у мобільному застосунку Дія. Зокрема, новий кабінет платника податків, е-акциз та створення прозорої еко-системи обігу підакцизних товарів. Спільні ініціативи та розробки Мінцифри та ДПС відкривають нові можливості для підприємців та громадян, а також вдосконалюють систему надання державних послуг.
Учасники: Михайло Федоров – віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації; Олексій Любченко – голова Державної податкової служби України. Під час брифінгу буде озвучено про: Нові послуги податкової на порталі та в мобільному застосунку Дія; Створення зручніших та комфортніших умов під час виконання податкового обов’язку; Е-акциз та створення прозорої еко-системи обігу підакцизних товарів (в рамках пілоту – алкогольна продукція) за рахунок впровадження віртуальних марок для їх обліку.
Запитання до спікерів залишати у формі до 13.00 12 квітня – https://forms.gle/Eix5rheE9xDMWypUA
Трансляція брифінгу на YouTube-каналі КМУ https://www.youtube.com/watch?v=JI3ACAphnYA  та на офіційній сторінці Міністерства цифрової трансформації у Facebook

Деталі

Дата:
12 Квітня
Час:
14:15
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.youtube.com/watch?v=JI3ACAphnYA

Місце проведення

онлайн