Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Онлайн-бізнес-конференція “Україна-Єгипет: перспективні сфери взаємодії”

18 Березня, 11:00

Онлайн-бізнес-конференція “Україна-Єгипет: перспективні сфери взаємодії” за участю українських і єгипетських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП обох країн, профільних асоціацій і ділових кіл України та Єгипту.

Захід організовується у співпраці з Федерацією єгипетських торгово-промислових палат. Основні сфери, які плануються до обговорення та переговорів: харчова промисловість; фармацевтична галузь та сфера медичного обслуговування; енергетика.

Програма зустрічі передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найбільш перспективні та пріоритетні напрями українсько-єгипетського економічного співробітництва, а також секцію запитання-відповіді та секторальні робочі групи, в яких компанії зможуть провести переговори у форматі В2В.

Платформа Zoom. Реєстрація – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScVJPvvhk7mL1pbMjBlG9aoNXTUTgmMsXtpmsOzPfV3QKRV9w/viewform  Вартість: 480 грн (вкл. ПДВ), для членів Палати 360 грн (вкл. ПДВ). Довідки: (050) 366-49-97, zva-zed@ucci.org.ua, (095) 546-65-09, ast-ier@ucci.org.ua

Деталі

Дата:
18 Березня
Час:
11:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн