Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Онлайн-вебінар “Експорт до Швеції: що потрібно знати”

24 Березня, 15:00

Онлайн-вебінар “Експорт до Швеції: що потрібно знати”, спільно організований Радою експортерів та інвесторів при МЗС України, Посольством України в Королівстві Швеція та шведською організацією Open Trade Gate Sweden.

Програма: вітальне слово Посла України в Королівстві Швеція Андрія Плахотнюка. Емма Уолфельт – радник з питань торгової політики, Національна рада торгівлі Швеції. “Open Trade Gate Sweden: що ми робимо і як ми можемо допомогти. Швеція як ринок/загальні тренди. Ділова культура. Підготовка до виходу на шведський ринок: посилання та поради; Катерина Вахрамеєва – CEO/співзасновник дизайнерської компанії FILD: “Кейс успіху: обмін досвідом щодо розширення ринку Швеції”; Ольга Олійник – менеджер з експорту, UApple Company: “Кейс успіху: розширення шведського ринку, співпраця з Open Trade Gate Sweden”.

Мова брифінгу – англійська. Платформа ZOOM. Запрошено зацікавлених експортерів до участі.

Реєстрація до 23 березня – https://cutt.ly/Dz53Eto 

Деталі ZOOM будуть повідомлені зареєстрованим учасникам після опрацювання всіх заявок. При реєстрації обов’язково вказати логін у форматі “Company_Name_Your_Name”, за яким ідентифікуватиме модератор онлайн-конференції в ZOOM

Деталі

Дата:
24 Березня
Час:
15:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн