Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Онлайн-воркшоп “Історія та пам’ять у цифрову добу: чеський досвід”

27 Квітня, 16:00

(по Києву, о 15.00 по Празі)

Організатори: Центр досліджень визвольного руху та чеська організація Gulag.cz. Чеські експерти розкажуть про свій досвід роботи з цифровими інструментами для проектів, пов’язаних з історією та пам’яттю про минуле. Також учасники семінару поговорять про архіви ŠtB (чеський аналог КҐБ): порядок доступу до цих документів у Чехії та їх потенціал для цифрових проєктів. Cпікери: Штепан Черноушек – чеський дослідник, голова Асоціації Gulag.cz та керівник чеського відділення Міжнародного товариства “Меморіал”; Олександра Скорвід – магістр української філології; Ян Блажек – координатор міжнародної співпраці чеської ГО Post Bellum, журналіст, дипломат; Андрій Новік – методист освітніх програм, який співпрацює з великою кількістю чеських організацій, у тому числі Post Bellum, Scio та Gulag.cz.

Модератор: Радомир Мокрик – історик, науковий співробітник Інституту східноєвропейських студій філософського факультету Карлового університету в Празі. Захід відбуватиметься в рамках проєкту “Репресоване мистецтво. Національна культура очима КҐБ/StB: Україна, Чехія, Грузія”, який реалізує Центр досліджень визвольного руху з партнерами за підтримки Європейського Союзу за програмою Дім Європи. Робоча мова семінару: англійська.

 

Зум, трансляція на Facebook сторінці Центру досліджень визвольного руху https://www.facebook.com/cdvrua  та Gulag.cz https://www.facebook.com/gulag.cz/

Деталі

Дата:
27 Квітня
Час:
16:00
Тип Подія: