Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Онлайн-захід “Остання можливість: заповніть декларацію у реальному часі”

30 Березня, 11:00

Онлайн-захід “Остання можливість: заповніть декларацію у реальному часі”, який проведуть ГО “Антикорупційний штаб” спільно з Офісом розбудови доброчесності при НАЗК.

Голова Правління ГО “Антикорупційний штаб” Сергій Миткалик разом з експертом Офісу розбудови доброчесності при НАЗК заповнять декларацію онлайн і нададуть відповідь на запитання від декларантів. Завершується кампанія декларування (яка триває до 31 березня 2021 року), і цей захід допоможе публічним службовцям заповнити декларацію легко та швидко. Ті, хто вже подав декларацію, отримають можливість ще раз перевірити зазначені дані.

Запитання до експертів залишати під трансляціями на платформах YouTube та Facebook.

Для участі у заході потрібні ноутбук або комп’ютер, інтернет, КЕП/апаратний ключ та доступ до електронної пошти (для тих, хто планує заповнювати декларацію).

 

Реєстрація – https://forms.gle/aRucwrqvses3uy6r6  Тел.: (095) 600-57-13. Трансляція на YouTube-каналі та Facebook-сторінці Антикорупційного штабу https://www.facebook.com/shtab.net   Facebook-сторінці Офісу розбудови доброчесності при НАЗК https://www.facebook.com/prosvita.nazk/

 

 

Деталі

Дата:
30 Березня
Час:
11:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/shtab.net

Місце проведення

онлайн