Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Онлайн-захід “Чорнобиль: минуле, сучасне, майбутнє”

27 Квітня, 11:00

Онлайн-захід “Чорнобиль: минуле, сучасне, майбутнє” за участі учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців закладів позашкільної освіти, студентів, педагогів та науковців Житомирської області.

Спікерами заходу стануть заступниця міністра освіти і науки Віра Рогова, т.в.о. начальника освіти і науки Житомирської ОДА Наталія Осипович, заступник начальника управління екології і природних ресурсів Житомирської ОДА Микола Семенюк та директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Володимир Вербицький.

Учасники заходу матимуть можливість заслухати виступи на теми: Чорнобиль в архівних документах; радіоактивність, механізм надходження радіонуклідів у продукти харчування та організм людини; розвиток екологічної освіти в природному заповіднику “Древлянський”; особливості реабілітації радіоактивних забруднених територій; аспекти збереження здоров’я людини від впливу радіоактивного забруднення; проблеми лісів Житомирського Полісся; сучасний стан орнітофауни на територіях забруднених радіонуклідами.

Трансляція – https://meet.google.com/sbz-wcov-yya

Деталі – https://mon.gov.ua/ua/events/27-kvitnya-onlajn-zahid-chornobil-minule-suchasne-majbutnye

 

Деталі

Дата:
27 Квітня
Час:
11:00

Місце проведення

онлайн