Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Онлайн-захід Європейської Бізнес Асоціації “Безготівковий день”

27 Травня, 11:00

Онлайн-захід Європейської Бізнес Асоціації “Безготівковий день”, який об’єднає для дискусії учасників ринку платіжних послуг в Україні та високопосадовців з органів державної влади для обговорення актуальних питань розвитку безготівкових розрахунків та впровадження інноваційних технологічних рішень у фінансовому секторі.

Програма: 11.00 – Сесія 1: Безготівкова економіка в Україні. Статус-кво та перспективи (характеристика та структура ринку, регулювання, міжнародний досвід, Fintech: вік партнерських відносин та співпраці); 13.00 – Сесія 2: Розвиток Fintech як прискорювач діджиталізації (фінансова інклюзія, інтеграція Fintech та державних сервісів, стратегічні прогнози).

До участі запрошено народних депутатів України, міністрів та керівників зацікавлених органів виконавчої влади, міжнародних експертів з регулювання та ведення бізнесу у сфері платіжних послуг. Досвід бізнесу представлятимуть керівники членських компаній Асоціації та запрошені міжнародні експерти. Деталі та спікери – https://eba.com.ua/event/bezgotivkovyj-den-yevropejskoyi-biznes-asotsiatsiyi-2021-04-28-17-15/

 

Трансляція через Facebook та YouTube. Реєстрація – pr@eba.com.ua  Контакти: (097) 979-22-89, events@eba.com.ua

Деталі

Дата:
27 Травня
Час:
11:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн