Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Онлайн-конференція “Місцеві вибори 2020 в Україні: висновки та рекомендації”

27 Січня, 09:00

27-29 січня  Мета: аналіз та оцінка проведення місцевих виборів 2020, визначення та обговорення короткострокових і довгострокових рекомендацій для подальшого посилення та вдосконалення демократичних умов для проведення виборів у майбутньому.

Серед учасників: Олег Діденко – голова ЦВК; Ольга Айвазовська – голова правління Громадянської мережі “ОПОРА”; Пітер Ербен – старший директор IFES в Україні, старший міжнародний радник з виборів; Євген Побережний – Координатор проєктів ОБСЄ в Україні; Олена Литвиненко – в.о. Голови Офісу Ради Європи в Україні. У конференції візьмуть участь представники виборчих комісій, Державного реєстру виборців, парламенту, громадянського суспільства, національні експерти, ЗМІ.

Під час заходу обговорюватимуть вдосконалення законодавства та практики, презентують результати національного опитування. Захід організований Центральною виборчою комісією, Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES), Координатором проєктів ОБСЄ в Україні та Радою Європи за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії.

 

Частину виступів спікерів можна дивитись на сторінці ЦВК у FB та каналі Youtube

Деталі

Дата:
27 Січня
Час:
09:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн