Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Онлайн-конференція “Стандарти якості та сертифікація харчової продукції”

27 Квітня, 13:00

Онлайн-конференція “Стандарти якості та сертифікація харчової продукції”, на якій буде обговорено механізми та вимоги, необхідні для доступу до ринків ЄС. Для того, щоб зрозуміти механізми та вимоги стандартів, ознайомитися з усіма кроками впровадження від вибору стандарту до отримання сертифікату, команда проєкту “Агроторгівля України” підготувала довідник з Міжнародних стандартів якості та безпеки харчової продукції, який буде презентовано на конференції.

Конференція відбудеться у співпраці з Торгово-промисловою палатою України, Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, ВГО “Українська аграрна конфедерація” та включатиме в себе дискусійну панель за участі запрошених експертів галузі та авторів довідника, а також презентацію проєкту “Stop Fake Certificate”, який має на меті підвищити обізнаність щодо фальсифікації сертифікатів в Україні.

ФБ – https://www.facebook.com/events/1373358756396520/ 

Трансляція у Zoom – https://us02web.zoom.us/j/81121783022?fbclid=IwAR0FRRuuLHSPzb17_O7M6PIGLAhCl7nsPq1fK6UYdSuabObsZ1ZjtyrDwLI#success 

Участь безкоштовна, без попередньої реєстрації.

Деталі

Дата:
27 Квітня
Час:
13:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн