Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Онлайн-конференція “Інновації тіловиховання 2.0”

6 Вересня, 10:00

Організатор: Міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation. Головний фокус конференції – зміни у підходах до викладання фізичної культури, пов’язані як із реформою “Нова українська школа”, так і з глобальними світовими процесами, такими як діджиталізація. Співорганізатори конференції: Інститут модернізації змісту освіти та Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”. Програма підготовлена таким чином, щоб бути цікавою та корисною вчителям, тренерам, небайдужим батькам, та всім, хто цікавиться спортом та фізичної культурою.
Серед спікерів: міжнародні експерти, психологи,  професійні тренери та прогресивні вчителі, представники Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти та науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.
Участь безкоштовна. Реєстрація – https://bit.ly/3sNljYQ Тільки зареєстровані учасники зможуть отримати сертифікат, який підтверджує участь у конференції. ФБ – https://www.facebook.com/events/156793306580988

Деталі

Дата:
6 Вересня
Час:
10:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/events/156793306580988

Місце проведення

онлайн