Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Онлайн-конференція “7 років беззаконня. Що відбувається з політв’язнями Кремля та Донбасу?”

23 Лютого, 13:00

Учасники розкажуть про актуальну ситуацію з переслідуванням українських громадян за політичними мотивами з боку російської влади на території РФ, тимчасово окупованого Криму, а також на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Захід приурочений до 7 річниці окупації Криму.

Спікери: Кейт Девенпорт – Радниця-Посланниця Посольства Великої Британії в Україні; Ігор Котелянець – голова Об’єднання родичів політв’язнів Кремля; Ольга Скрипник – голова правління Кримської правозахисної групи; Ліля Гемеджі – кримська адвокатка, правозахисниця; Олександра Матвійчук – голова правління Центру Громадянських Свобод; Тетяна Катриченко – журналістка та правозахисниця Медійної ініціативи за права людини; Дар’я Свиридова – перша заступниця Постійного Представника Президента України в АР Крим; Ірина Лимешко – дружина політв’язня Генадія Лимешка; Олег Сенцов – колишній політв’язень, режисер, ініціатор створення Платформи. Модераторка: Марія Томак – правозахисниця та журналістка. Організатори: ГО “Об’єднання родичів політв’язнів Кремля”, Посольство Великої Британії в Україні, Центр Громадянських Свобод, Медійна ініціатива за права людини, Кримська правозахисна група, Центр прав людини ZMINA, Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим.

 

Реєстрація – https://forms.gle/2Aw5pdmpFpr3KYi38  Zoom-посилання буде надіслано зареєстрованим учасникам за добу до події. Трансляція на FB-сторінці Об’єднання родичів політв’язнів Кремля – facebook.com/relativespp та сторінках інших організаторів. Тел.: (098) 944-82-80, relativespp@gmail.com

Деталі

Дата:
23 Лютого
Час:
13:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн