Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Онлайн-презентація посібника “Роль ЦНАП (Центрів Дія) у використанні е-послуг”

30 Березня, 10:00

Онлайн-презентація посібника “Роль ЦНАП (Центрів Дія) у використанні е-послуг”, розробленого експертами у сфері покращення якості надання адміністративних послуг Програми “U-LEAD з Європою” спільно з Міністерством цифрової трансформації України.

Посібник покликаний роз’яснити суть і принципи надання електронних послуг, важливість інформування споживачів послуг та надання їм допомоги в самостійному отриманні е-послуг. Він показує, які переваги в майбутньому отримають громадяни та ЦНАП від поширення використання електронних послуг в Україні. Під час презентації посібника буде нагода ознайомитися також і зі шведським досвідом сервісних центрів по залученню громадян до самостійного користування електронними послугами, та побачити на практиці як українські ЦНАП вже застосовують електронні інструменти у своїй роботі.

Деталі – decentralization.gov.ua Реєстрація (обов’язкова) до 15.00 29 березня – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScQkjObq4hUOIqxTuSD2Fp1TobVzxkeukK7z_Z6qoDKKfoXTw/viewform  Посилання на конференцію надійде до 18.00 29 березня

Деталі

Дата:
30 Березня
Час:
10:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScQkjObq4hUOIqxTuSD2Fp1TobVzxkeukK7z_Z6qoDKKfoXTw/viewform

Місце проведення

онлайн