Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Онлайн-презентація Програми Амбасадорів психічного здоров’я, що впроваджується проєктом «Психічне здоров’я для України»

18 Травня, 11:00

Онлайн-презентація Програми Амбасадорів психічного здоров’я, що впроваджується проєктом «Психічне здоров’я для України» (Mental Health for Ukraine/MH4U).

Спікери: Гайко Кьоніґштайн – лідер проєкту «Психічне здоров’я для України»; Людмила Айвазян – психологиня, експертка з психічного здоров’я, директорка ГО «Психічне здоров’я»; Олександра Мітіна – спеціальна кореспондентка ТСН, наразі працює над серією сюжетів про психічне здоров’я; Настя Клименко – Амбасадорка психічного здоров’я, психоактивістка.

Під час презентації поговоримо, чому особистий досвід важливий у боротьбі зі стигмою та дискримінацією людей з психічними розладами, розглянемо цю тему з різних сторін, а також розкажемо більше про Програму Амбасадорів та можливості участі в ній. Перші Амбасадори проєкту також поділяться своїм досвідом життя із психічним розладом та розкажуть, що змінилося після поширення історії публічно. Мета Програми Амбасадорів – крізь призму особистих історій, боротися зі стигмою психічних розладів та теми психічного здоров’я, і підвищувати рівень толерантності до людей, які мають досвід життя з психічними розладами в Україні.

У рамках програми Амбасадори (люди, які мають досвід життя з психічним розладом чи їх близькі) будуть ділитися своїми історіями публічно, проводити лекції про психічне здоров’я та долучатись до інших активностей Програми.

 

 

Трансляція на Facebook-сторінці «Психічне здоров’я для України» – https://www.facebook.com/events/1656529777873027

Деталі

Дата:
18 Травня
Час:
11:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/events/1656529777873027

Місце проведення

онлайн