Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Онлайн-івент з нагоди підписання Меморандуму про співпрацю Асоціації учасницького розвитку громад і SocialBoost

17 Лютого, 12:00

Онлайн-івент з нагоди підписання Меморандуму про співпрацю Асоціації учасницького розвитку громад і SocialBoost. Асоціація органів місцевого самоврядування “Асоціація учасницького розвитку громад” і технологічна громадська організація SocialBoost поєднають свої ресурси та експертизу, щоб спільними зусиллями допомогти якнайбільшій кількості українських територіальних громад провести прозорі та ефективні громадські бюджети (бюджети участі), а також автоматизувати їх завдяки сучасним ІТ-інструментам.

У програмі: вступні слова: Леонід Донос – виконавчий директор Асоціації учасницького розвитку громад; Віктор Гурський – співзасновник і виконавчий директор SocialBoost; урочисте підписання Меморандуму про співпрацю; відповіді на запитання щодо організації та автоматизації бюджетів участі у територіальних громадах. До участі запрошено представників місцевого самоврядування, зокрема територіальних громад; громадські активісти; журналісти.

Платформа Zoom. Реєстрація – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeXsRjAyUYQBf1n4AwomQUyHsqcR61eg5iqHuUEaGiJ4Rgang/viewform

 

Деталі

Дата:
17 Лютого
Час:
12:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн