Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Освітній онлайн-хакатон «Цифрограм-бот: Подарунки за питання»

22 Квітня, 09:00

21 квітня-5 травня – Допомогти підвищити рівень цифрової грамотності українців і отримати за це смартфон, екшн-камеру та інші призи може кожний користувач чатбота «Цифрограм. Твоя кібергігієна».

Організатори хакатону: Робоча група, до складу якої увійшли представники національного проєкту Дія.Цифрова освіта, спеціалісти Vodafone Україна, Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) та Координатора проектів ОБСЄ. Учасником може стати кожен користувач чатбота «Цифрограм. Твоя кібергігієна». Для цього потрібно придумати та надіслати хоча б одне запитання на тематику цифрової грамотності та відповіді до нього. Приймаються запитання на тематики: загальні цифрові знання, шкідливе програмне забезпечення, соцмережі та месенджери, підключення до інтернету, кібер- та медіаграмотність, безпека паролів, безпека пристроїв, соціальна інженерія. Претендентів на призи визначатиме експертна комісія, до якої входять представники робочої групи проєкту.

Призи будуть розподілені між учасниками, які надішлють найбільшу кількість валідованих запитань та відповідей на них. Крім конкурсу, в чатботі доступне нове тестування, присвячене безпеці в соцмережах та месенджерах

Деталі

Дата:
22 Квітня
Час:
09:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн